neoficiální název
Stonožka

Diskohrátky S předškoláky

15. 10. 2024 00.22

Ve čtvrtek 17. 10. 2024 pořádá naše mateřská školka pro ostatní varnsdorfské školky akci s názvem "Diskohrátky S předškoláky".

Akce se týká dětí v posledním ročníku povinného předškolního vzdělávání. Jedná se o pilotní projekt.

Prosíme rodiče dětí, kterých se kce týká, aby svá dítka dovedli do školky nejpozději do 7,30 hodin z důvodu včasné svačiny a brzkého odjezdu autobusem na akci.

Dále dětem dejte s sebou do batůžku pití, které bude průběžně doplňováno v pivovaru.

Děkujeme za spolupráci a součinnost

Děkujeme za spolupráci a součinnost